Bahcesehir Copy

İçeriğe git

Ana Menü

Müşteri Hizmetleri

Ürün Garantisi


Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir. Almış olduğunuz herhangi bir ürünün arızalı çıkması ve bize 3 iş günü içerisinde bilgi verilmesi  halinde, incelenerek arızalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.Arızalı ürün garantisi, kullanım hatasından (kırma, bozma, düşme sonucu kırılma, yanlış montaj, yanlış kullanım, yanlış pil, vb...) kaynaklanan sorunlar için geçerli değildir.   


Ödeme  

Kredi Kartı ile Ödeme :
Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme ait olduğu bankanın online ödeme sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.  Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa, ödeme sayfasında bu durumdan haberdar edileceksiniz.


Teslimat

Havale - EFT dekontunuz e-posta/faks  yoluyla veya kredi kartı ödeme onayınız online olarak elimize ulaştıktan sonra siparişiniz hazırlanarak, kargoya teslim edilecektir.Alışveriş bedeline göre kargo ücretini şirketimiz ödemektedir. Bu bilgi sitemizin giriş sayfasında belirtilmektedir.  Siparişini verdiğiniz ürünler en geç 5 (Beş) iş günü içinde kargoya teslim edilir.

Stok Sorunları:

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.   


Ödemelerinizde güvenlik  

Güvenlik sertifikalarının iki farklı amacı vardır :
1.      SSL fonksiyonunu kullanarak iki nokta arasında güvenli veri iletişimi sağlamak, ( Banka ile Bahcesehir Copy Center arasındaki iletişim teknik olarak sadece şifreli olarak yapılmaktadır ve şirketimiz bu bilgileri görmemektedir)
2.      Web sitesinin kabul edilmiş bir otoriteye tescil ettirilmesidir; yani ziyaretçinin site üzerinde işlem yaparken güven duyması için sitenin ve sahibinin kayıtlı olduğunun gösterilmesidir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada güvenlik bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir.  Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşılamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kartı bilgilerine tarafımızdan erişilmesi mümkün değildir.   


Gizlilik
Sitemizden alışveriş yaptığınız zaman vermiş olduğunuz tüm kişisel irtibat bilgilerini, onayınız olmadan, üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşmamayı taahhüt ve garanti ederiz.


İade Şartları

Alınan her ürün ambalajı açılmadan/tahrip edilmeden/bozulmadan, ürün kullanılmadan,  teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim alınan  şekli ile iade edilebilir.Ürün; ürün faturası ve sipariş numarasını içeren bir “iade talep yazısı” ile iade edilmelidir. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş  vs…  şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşterilerimiz ürünü, kendilerine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişini iptal etmesi  halinde, iade edilen ürün,  bize ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içerisinde
ürün bedeli iade edilir. İade edilen ürün bedelinin,  hesabınıza yansıma süresi bankanın insiyatifindedir. Ortalama 15 gün içerisinde hesabınıza aktarılır. Şirketimiz, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip,yırtılma, kullanılma vs… tesbit ettiği durumunda ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşterilerimiz tarafından ödenmektedir.   

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürün teslim alınmamalıdır.  

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön