Bahcesehir Copy

İçeriğe git

Ana Menü

Bahçeşehir Copy Center internet sitemize hoş geldiniz. Size ekonomik, hızlı ve kaliteli digital baskı çözümleri sunuyoruz.


 
 

  Kaliteli - Hesaplı - Hızlı

Makine parkurumuzdaki yeni 5 metre Spectra dijital baskı makinemizle en kaliteli ürünleri sunuyoruz. İsteğiniz doğrultusunda gerçekleşen pırıl pırıl baskılarımız, piyasa koşullarının en cazip baskı fiyatları olduğunu göreceksiniz. Üstelik işlerinizi 1 gün içinde, tüm Türkiye’ye en hızlı şekilde gönderiyoruz.

 

Fırsatlarımızı Gördünüz mü?

Sadece yılın belli haftaları değil, bütün sene boyunca ekibimizin hazırladığı giderlerinizi düşüren dijital baskı kampanyalarımızı görün. Bir kere değil, hep kazananın.

 

Biz Çözüm Ortağıyız

Reklam ajansları, bayileri olan kuruluşlar ve sektördeki diğer meslektaşlarımızında yanındayız. Kurumsal baskı çözümlerimizle şirketinizin kazanması, müşteri memnuniyetiniz bizimde kazancımızdır. Baskı işerinizi bize teslim edin, en düşük maliyetle rahat edin.

Bahçeşehir Copy Center Çözüm Merkezi ;

Bahçeşehir Copy Center Dijital Çözüm merkezinde açık hava ve iç mekan baskı işleriniz modern çağın ve sektörün dinamiklerine uygun şekilde yapılıyor. Bugüne kadar reklamın önemi ve gücünü kavramış çok sayıda markanın cephe kaplama, araç giydirme, folyo baskı gibi reklam ve tanıtım işlerini başarıyla uyguladık.

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön